Problemy naczyniowe

Problemy z naczyń krwionośnych i układu krążenia liczba znacznie wzrosła w ciągu ostatnich 20 lat. Leczenie leczenie nie zamiast, a razem. Zabiegi lecznicze stosowane w uzupełnieniu do leczenie akupunktura, medytacja (wizualizacji) i orzeźwienie energii. Z takimi problemami, należy wiedzieć, że czynniki ryzyka choroby w znacznym stopniu pomóc lub przynajmniej te czynniki, które są medycznie powiedzieć w tym przypadku, pacjenci.

 

Bioenergoterapia w leczeniu chorób naczyniowych

Ja z tymi przypuszczeniami i nie chcę być rozwiązane tak, że może zaczynać się od każdego, kto ma choroba przyczyny badania. Te umiejętności życzę wam tutaj, teraz będę wiedzieć, jakie rozpaczliwe tysięcy ludzi mogę pomóc, beznadziejnej sytuacji, , owrzodzenia kończyn dolnych, niewydolność wieńcowa zwapnienia, udar mózgu, zaburzenia widzenia podczas.

Wszystkie choroby naczyń krwionośnych i przepływu krwi, zauważyłem, że aura pacjenta, jego ciało otoczone jest polem energetycznym, ciężkie uszkodzenie ciała chorej okolicy ciała, w dodatku do innych. Jeśli na stopach zwężenie zastawki aortalnej, w wszystkich przypadkach pacjenci miejsce, aby leżeć w nocy, gdzie powierzchnia nogi pod łóżkiem w głębokie podziemne żyły wodne ciągnął. Myślę, że gdzie ludzi w łóżku, 20- 30- 40 stóp na głębi ziemi. To przenoszenie wody narusza naturalnego ziemskiego promieniowania, i że pole oburzenia naruszając naturalnego pola energetycznego wspaniałego żywego organizmu.

To chaos, umysł reaguje na ciała biologicznego. Żył w liściach mechanizm mylić, zwiększone staje się depozytów i energia zaburzenia ze względu na całą noc w kółko, dzień w dzień jest narażony na tego negatywnego efektu w organizacji tej części po prostu stara się chronić części ciała zwężają się.

Obserwacji, nawet szkodliwego promieniowania ziemskiego aury prawie całkowicie porażonych organów, konsekwencją tego jest to, że energia bez ciała-zimne, zimne. Żadnych leczenia, co ziemskie promieniowanie w kółko sprawia, że chory ziemskiego promieniowania znajduje się wyżej organów. Aura niepowodzenia nie dotyczy tylko aż ktoś wyżej kłamstw, ale, niestety, to ziemskiej promieniowania przestrzega ludzkiego organizmu, jak pierścień Saturna, to pozwoli wyprowadzić ludzi z Tobą w ciągu dnia. Tak, negatywny efekt może również odnosić się do słabo-wybrać łóżko, jeśli nie kłamiesz nad nim. Efekt ten rozwija się po około 2 tygodniach można poczuć. Tylko raz na dwa tygodnie, aby spędzić szkodliwego promieniowania ziemskiego w ciągu kilku godzin, ten negatywny efekt staje się ponownie aktywne.

 

Praktyczne zastosowanie bioenergoterapii w chorobach naczyń

Problemy z naczyniami, i tylko ty możesz go powstrzymać i go naprawić, jeśli łóżko chorego i długi lokalizacji ziemskiego promieniowania-Wolne miejsce. Doświadczenie promieniowanie Wolne miejsce leżąc naczyniowych u pacjentów z aurą po tym jak oczyściliśmy i zasilania przeprowadzili, bardzo poprawiła stan i samopoczucie.

Kto przyszedł do biura do camping krzesło zarządzane. Co 100 metrów zatrzymał się, zasnął. Nie mogę więcej w rzędzie. Pierwszy zarządzania energią, po tym, w odległości 300 metrów wzrosła. Druga przetwarzanie przez 800 metrów. Trzeci leczenie po kilometrów spaceru, bólu i zmęczenia nie czuje. Owrzodzenia na nogach goją się takie same doświadczenia. Chociaż w tych przypadkach leczenie trwa dłużej, ale dzięki Bogu, że jest uzdrowiony. Owrzodzenia na nogach zrobić kapilary jak do części, oni prawie nie mają dopływu krwi.

Rozwiązanie energetycznych pól zakłóceń poprzez wyłączenia i normalne pola energii atmosferze. W rzeczywistości, naczyniowy i układ krążenia problemy z wewnętrznych przyczyn. Za 20-letnie doświadczenie pokazuje, że pacjenci, którzy mają 2 miesiące przestrzegania zaleceń dietetycznych znacznie poprawić lub całkowicie uzdrowiony.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *